Otrokovická desítka

ZRUŠENO

Pro malý zájem byla Otrokovická desítka 2022 zrušena.

2022

V sobotu 16.7. 2022 proběhne po dvouleté odmlce již osmý ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY. Akce probíhá již tradičně pod záštitou Města Otrokovice a v rámci Otrokovických letních slavností za podpory dotací z Olomouckého kraje a města Přerova.

Přihlášené posádky se utkají v disciplínách 200m a 800m. Těšíme se na vás!

2019

V sobotu 20.7. 2019 proběhl sedmý ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY. Akce probíhala již tradičně pod záštitou Města Otrokovice a v rámci Otrokovických letních slavností a nově také jako součást prestižního seriálu DRAGON RACE 2019. 

Přihlášené posádky závodily na trati 200m a 1000m. Sobotní závod jsme oslavili na pirátské after party s DJ Rudkomajkem. Těšíme se na vás příští rok a děkujeme za účast a předvedené výkony.

 

 

 

 

2018

V sobotu 14.7.2018 se uskutečnil již šestý ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY. Téměř 35 posádek si měrilo své síly na sprinterské trati 150m a v tzv. dračím biatlonu. Po slavnostním vyhlášení vítězů se závod plynule překlenul v after beach party, na které nám zahrál DJ Rudkomajk a bavil přítomné až do pozdních hodin. 

Děkujeme všem posádkách, partnerům a realizačnímu týmu a přejeme krásné léto.

2017

Pátý ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY proběhl v sobotu 15.července 2017. Jako novinku tohoto závodu jsme představili tzv. Dračí biatlon - jízda na dračí lodi a střelba z airsoftové pistole na biatlonové terče. 

Akce probíhala ve spolupráci s Nadací Petra Koukala "STK pro chlapy". 

Výsledky jsou k dispozici ZDE.

 

 

 

2016

Čtvrtý ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY se uskutečnil v sobotu 23. července 2016. Tentokrát se nesl v duchu Olympijských her a Brazílie, čímž jsme vzdali hold konání letních Olympijských her v Riu.

Těšíme se na další ročník, v červenci 2017 AHOJ!

V rámci LETNÍCH OTROKOVICKÝCH SLAVNOSTÍ se 20. července 2013 uskutečnil první ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY - závod na desetimístných dračích lodí na Štěrkovišti v Otrokovicích. Díky laskavé podpoře města Otrokovice, především však díky pomoci paní Barbory Šopíkové (vedoucí Odboru školství a kultury) se podařilo přilákat významné firmy Zlínského kraje, jejichž posádky se utkaly v rámci prvního ročníku. Posádky soutěžily na trati 200m a akci uzavřel atraktivní duelový závod na 100m.

Druhý ročník závodu proběhl 19.července 2014, opět pod záštitou města Otrokovice a v rámci OTROKOVICKÝCH LETNÍCH SLAVNOSTÍ a tentokrát také již jako součást seriálu MISTROVSTVÍ ČESKÉHO SVAZU DRAČÍCH LODÍ (www.csdl.cz).

V souladu s tématem OTROKOVICKÝCH LETNÍCH SLAVNOSTÍ 2015 se 18. července proběhl třetí ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY ve stylu Španělsko. Soutěžící týmy se i navzdory velmi teplému počasí oblékly do dobových kostýmů a umocnily tak celkovou atmosféru závodu.